Mød psykologerne

Her prøver vi at give et lille billede af hvem vi er – og det vi kan tilbyde.
Husk du er altid velkommen til at skrive til os 🙂

Marianne Schøler

Marianne Schøler

Chefpsykolog Aut. & indehaver

Telefon:+45 2449 0740
Email:marianne@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Marianne

Mette Outrup

Mette Outrup

Psykolog, behandlings ansvarlig & faglig leder Ryomgård

Telefon:+45 3042 8863
Email:metteoutrup@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård

Læs mere om Mette

Nina S. Pedersen

Nina S. Pedersen

Psykolog Aut. & faglig leder Aarhus

Telefon:+45 6142 4393
Email:nina@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Nina

Laura L. Lee

Laura L. Lee

Psykolog

Telefon:+45 3042 7526
Email:laura@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Skanderborg

Læs mere om Laura

Jonathan Smed

Jonathan Smed

Psykolog

Marie Erlendsson

Marie Erlendsson

Psykolog

Telefon:+45 9310 0740
Email:marie@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Marie

Mie Lundsgaard Jensen

Mie Lundsgaard Jensen

Psykolog

Telefon:+45 30428677
Email:mie@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Mie

Laura V. Jakobsen

Laura V. Jakobsen

Psykolog (pt. på barsel)

Telefon:+45 6142 6040
Email:lauravagn@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård

Læs mere om Laura

Marianne Schøler

Marianne Schøler

Chefpsykolog Aut. & indehaver

Telefon:+45 2449 0740
Email:marianne@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Marianne

Nina S. Pedersen

Nina S. Pedersen

Psykolog Aut. & faglig leder Aarhus

Telefon:+45 6142 4393
Email:nina@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Nina

Jonathan Smed

Jonathan Smed

Psykolog

Telefon:+45 6142 5543
Email:jonathan@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Jonathan

Marie Erlendsson

Marie Erlendsson

Psykolog

Telefon:+45 9310 0740
Email:marie@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Marie

Mie Lundsgaard Jensen

Mie Lundsgaard Jensen

Psykolog

Telefon:+45 30428677
Email:mie@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Aarhus

Læs mere om Mie

Laura L. Lee

Laura L. Lee

Psykolog

Telefon:+45 3042 7526
Email:laura@ungliv.dk

Afd.:Ryomgård & Skanderborg

Læs mere om Laura

Faisal Saleem

Faisal Saleem

Psykolog Aut.

Telefon:+45 2670 9533
Email:faisal@ungliv.dk

Afd.:Kbh. K 

Læs mere om Faisal